Sprzedaż wag i wzorców

Sprzedaż wzorców mas i wag

Laboratorium Kaspo Lab jest międzynarodowym, bezpośrednim dystrybutorem wag oraz osprzętu do wzorcowania wag: wzorców masy oraz producentem koszy do wzorcowania. Współpracujemy z jednymi z najlepszych producentów wag i wzorców mas: Haefner oraz Precia Molen. Dlatego oferujemy Ci urządzenia pomiarowe oraz sprzęt uzupełniający najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty, jak:

  • wagi laboratoryjne: analityczne oraz techniczne
  • wzorce masy
  • kosze do wzorców

Czym się charakteryzują sprzedawane przez nas wagi i wzorce masy?

Wagi laboratoryjne

Dostępne są u nas modele wag laboratoryjnych: mikroanalityczne, analityczne oraz techniczne. Wszystkie urządzenia są pomiarowymi. Dlatego mają szczególne zastosowanie w laboratoriach. Umożliwiają dokładne odmierzenie małych dawek substancji. Są sprzętami bardzo precyzyjnymi, dlatego umożliwiają przeprowadzenie dokładnego pomiaru.

Różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale także dokładnością i nośnością. Wagi analityczne ważą z dokładnością 0,01 grama, a ich nośność wynosi 1 kilogram. Wagi mikroanalityczne odczytem od 0,001 do 0,01 mg i nośnością 52g. Z kolei wagi techniczne ważą z dokładnością 0,1 grama, natomiast ich nośność wynosi 10 kilogramów.

Wzorce masy

Oferujemy również możliwość kupienia wzorców mas. Wśród dostępnych produktów znajdują się wzorce mas i odważniki klasy: E1, E2, F1, F2, M1, M2 i M3. Wzorce mas projektujemy i budujemy w naszym laboratorium na indywidualne zamówienia klientów. Wszystkie wzorce mas oraz odważniki spełniają wymagania systemów zarządzania jakością w laboratoriach. Spełniają zalecenia OML (Organisation International de Metrologie Légale, Pari) Jeśli klient ma życzenie, dostarczamy wzorce mas oraz odważniki z międzynarodowym świadectwem wzorcowania w językach: polskim i angielskim.

Kosze do wzorców

Jesteśmy producentami koszy do wzorców. To wyposażenie pomiarowe. Kosze do wzorców mogą być używane jako obciążnik wraz z ładunkiem wzorców. Kosze służą do podwieszania ładunku pod wagą zbiornikową, jeśli taka waga została wyposażona w specjalne uchwyty do zawieszenia. Wykonanie w stali nierdzewnej lub malowane

na czarno ze stali S235. Nominalna ładowność wynosi: 100 kg, 200 kg, 600 kg, 1000 kg.

Wykonujemy konstrukcje koszy do wzorców na indywidualne zlecenie naszych klientów dla wag zbiornikowych o nietypowych gabarytach. Podczas produkowania koszy do wzorców korzystamy z wiedzy oraz doświadczenia naszej kadry inżynierskiej. Dzięki temu wszystkie produkty, które przygotowujemy, są wysokiej jakości. W ramach usług, które świadczymy, zapewniamy także doradztwo, szkolenia w zakresie nadzoru nad wagami oraz produkcji własnych elementów konstrukcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy także do współpracy z nami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Co mówią nasi klienci

Opinie o Kaspo Lab

Zapraszamy
do naszego biura

Adres email
biuro@kaspolab.com
Godziny otwarcia

pn-pt 8:00 – 16:00

Napisz do nas

Jesteś zainteresowany naszą usługą? Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci szczegóły naszej oferty.